ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

ΠΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΤΗΣ Κ. ΚΑΚΑΡΗ
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 2020-2021

Η προφορική εξέταση των μαθημάτων γαλλικής γλώσσας για Πανεπιστημιακούς σκοπούς που πραγματοποίησε η κ. Κάκαρη στους πρωτοετείς φοιτητές του ΙΑΚΑ, του ΠΤΔΕ, του ΤΠΔΜΒ, του ΤΟΕ, του ΤΜΜ, της Σχολής Γεωπονικών Επιστημών και στους δευτεροετείς φοιτητές του ΠΤΠΕ θα πραγματοποιηθεί σύγχρονα μέσω της πλατφόρμας msteams στο κανάλι « examens » την Παρασκευή 29 Ιανουαρίου από τις 10.00 έως τη 13.00 και από τις 16.00 έως τις 19.00. Σας θυμίζω τον κωδικό της τάξης του μαθήματος: ahxxbg7

Η εξεταστέα ύλη περιλαμβάνεται στα έγγραφα που έχουν αναρτηθεί στα τρία μαθήματα στο eclass: το πρώτο μάθημα με τίτλο cours de fou/niveau débutant/semestre d’hiver (2020-2021) αφορά στους φοιτητές που ανήκουν στο επίπεδο των αρχαρίων, το δεύτερο μάθημα με τίτλο cours de fou/niveau intermédiaire/semestre d’hiver (2020-2021) απευθύνεται στους φοιτητές μεσαίου επιπέδου και το τρίτο μάθημα με τίτλο cours de fou/niveau intermédiaire/deuxième année du master 2/archéologie προορίζεται για τους δευτεροετείς μεταπτυχιακούς φοιτητές του ΙΑΚΑ.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι φοιτητές/φοιτήτριες, που δεν παρακολουθούν τα μαθήματα, να επικοινωνήσουν με τη διδάσκουσα σύγχρονα μέσω msteams στο κανάλι général την Παρασκευή 15.1 και 22.1 από τις 12.00 έως τη 13.30 και από τις 18.00 έως τις 19.30 προκειμένου να εγγραφούν στο e-class και να καθοριστεί η ακριβής ώρα προφορικής τους εξέτασης.

Σε περίπτωση οποιασδήποτε δυσκολίας μπορούν να αποστείλουν sms/μήνυμα μέσω viber/messenger στο κινητό της διδάσκουσας (6973270524) για να κανονιστεί άλλη ώρα επικοινωνίας.

Η διδάσκουσα
Αδαμαντία Κάκαρη, ΕΕΠ Γαλλικής