Επίσημη επίσκεψη της Αντιπροσωπείας του Nanjing Normal Πανεπιστημίου της Κίνας στο Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας

Την Πέμπτη 04/07/2019, εκπρόσωποι του Nanjing Normal Πανεπιστημίου της Κίνας (Nanjing Normal University) επισκέφθηκαν το Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας όπου τους υποδέχτηκαν ο Πρύτανης του Π.Θ. Καθηγητής Ζήσης Μαμούρης και η Αντιπρύτανης Έρευνας και Δια Βίου Εκπαίδευσης, Αν. Καθηγήτρια Ιωάννα Λαλιώτου.

Τα μέλη της αντιπροσωπείας του NNU απαρτιζόταν από τον Πρύτανη Καθ. HU Minqiang, Καθ. GAO Liping, F, Director, Office of International Cooperation and Exchanges, Καθ. CUI Xinwei, M, Director, Chancellor's Office, Ms. WANG Chunhua, F, Director, Audit Office, Prof. QIAN Xiaojun, M, Deputy Dean, Research Institute  και την κα SUN Qian, F, Program Manager, Office of International Cooperation and Exchanges.