ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΩΝ ΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ

ΕΠΙΣΥΝΑΠΤΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΩΝ ΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ.

Υπενθύμιση: Οι φοιτητές θα πρέπει να αποστείλουν στην γραμματεία μετά τις παρουσιάσεις την πτυχιακή τους εργασία σε cd, στην περίπτωση του ενός φοιτητή τα cd θα είναι τρία και στην περίπτωση των δύο φοιτητών τα cd  θα είναι τέσσερα.

Οδηγίες σύνδεσης:
1. Αποκτήστε άμεσα ιδρυματικά email σας (%CE%A7%CE%A7 [at] uth.gr (ΧΧ@uth.gr)) όσοι δεν έχετε, ώστε να συνδεθείτε στο MS-Teams στην ομάδα για την παρουσίαση των πτυχιακών.
2. Η ομάδα-->Team στο MSΤeams είναι "Πτυχιακές εργασίες για το
πρόγραμμα σπουδών Διατροφής Διαιτολογίας" με κωδικό:      l50eezm
2. Για όποιο/α δεν έχει συνδεθεί στο MS Teams, να δει τις οδηγίες στο παρακάτω λίνκ και να το εγκαταστήσει https://it.uth.gr/kb/ms-teams-syndesi-kai-hrisi
Στο ίδιο λίνκ στο τέλος της σελίδας έχει βίντεο, για την εγκατάσταση και χρήση του προγράμματος.
3. Την ημέρα και ώρα της παρουσίασης παρακαλείστε να συνδεθείτε 15-20 λεπτά νωρίτερα.