Σας ενημερώνουμε ότι την Τρίτη 5 Δεκεμβρίου 2023 στο Πνευματικό Κέντρο του Δήμου Τρικκαίων «Αθανάσιος Τριγώνης», στη Δνση Γαριβάλδη 8 στα Τρίκαλα, θα πραγματοποιηθούν τελετή αναγόρευσης διδακτόρων και τελετές απονομής πτυχίων στους αποφοίτους Μεταπτυχιακών & Προπτυχιακών Προγραμμάτων Σπουδών της Σχολής Επιστημών Φυσικής Αγωγής Αθλητισμού και Διαιτολογίας του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας (ΣΕΦΑΑΔ).
Στην πρώτη τελετή που θα πραγματοποιηθεί ώρα 11:00 π.μ. θα συμμετέχουν οι απόφοιτοι/ες του Προγράμματος Σπουδών του Τμήματος Διαιτολογίας και Διατροφολογίας (ΤΔΔ).
Στην δεύτερη τελετή που θα πραγματοποιηθεί ώρα 13:00 μ.μ θα γίνει η αναγόρευση Διδακτόρων και η τελετή αποφοίτησης στην οποία θα συμμετάσχουν οι απόφοιτοι/ες των Προγραμμάτων Μεταπτυχιακών Σπουδών και οι απόφοιτοι/ες του Προγράμματος Προπτυχιακών Σπουδών του Τμήματος Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (ΤΕΦΑΑ).
ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ «ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ»Συμπληρωματική Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος
Το Τμήμα Οικονομικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, ανακοινώνει τη νέα προκήρυξη για συμπλήρωση του αριθμού… περισσότερα