Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την επιλογή μελών των Συντονιστικών Επιτροπών των Ινστιτούτων του Π.Ε.Κ. ΙΑΣΩΝ

Πρόσκληση υποβολής υποψηφιοτήτων για την επιλογή τριών (3) μελών των Συντονιστικών Επιτροπών των Ινστιτούτων του Πανεπιστημιακού Ερευνητικού Κέντρου (Π.Ε.Κ.) – (Πανεπιστημιακού Κέντρου Έρευνας Καινοτομίας και Ανάπτυξης «ΙΑΣΩΝ»), εφεξής Π.Ε.Κ. «ΙΑΣΩΝ», σύμφωνα με την περιγραφή των θέσεων στον παρακάτω πίνακα.
Οι υποψηφιότητες θα αξιολογηθούν από Πενταμελή Επιτροπή, η οποία θα συγκροτηθεί με απόφαση της Συγκλήτου του Π.Θ., με σκοπό την επιλογή των μελών των Συντονιστικών Επιτροπών των Ινστιτούτων του Π.Ε.Κ. «ΙΑΣΩΝ».

Οι υποψηφιότητες θα πρέπει να υποβληθούν από τη Δευτέρα 04 Απριλίου 2022 μέχρι και τη Δευτέρα 18 Απριλίου 2022 και ώρα 14.00 ηλεκτρονικά, στη διεύθυνση: e-protocol [at] uth.gr (e-protocol[at]uth[dot]gr) και κοινοποίηση στη διεύθυνση pek-iason [at] uth.gr (pek-iason[at]uth[dot]gr)

Αναλυτικά η προκήρυξη ΕΔΩ και στο παρακάτω συνημμένο αρχείο.