Ορκωμοσίες των Αποφοίτων της Σχολής Ανθρωπιστικών και Κοινωνικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας

Σας ανακοινώνουμε το πρόγραμμα των τελετών απονομής πτυχίων στους αποφοίτους των Τμημάτων της Σχολής Ανθρωπιστικών και Κοινωνικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, που θα πραγματοποιηθούν στο αμφιθέατρο 106, στο ισόγειο του κτιρίου του Τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας στο Βόλο (Σέκερη και Χέυδεν, Πεδίον Άρεως, 383 34 Βόλος, https://www.e-ce.uth.gr/contact-info/), ως εξής:

Δευτέρα 24 Ιουλίου 2023

ΤΜΗΜΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ

Ώρα 10:00
α)  Αναγόρευση Διδακτόρων του Τμήματος Ιστορίας, Αρχαιολογίας και Κοινωνικής Ανθρωπολογίας.

β)  Ορκωμοσία αποφοίτων του Π.Μ.Σ.: «Σπουδές στην Κινητικότητα».

γ) Ορκωμοσία αποφοίτων του Π.Μ.Σ.: «Αρχαιολογία Πεδίου και Υλικός Πολιτισμός».

Ώρα 11:00 Ορκωμοσία προπτυχιακών αποφοίτων του Τμήματος Ιστορίας, Αρχαιολογίας και Κοινωνικής Ανθρωπολογίας.

ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ, ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΩΝ

Ώρα 12:30 Ορκωμοσία προπτυχιακών αποφοίτων του Τμήματος Πολιτισμού, Δημιουργικών Μέσων και Βιομηχανίων.

Τρίτη 25 Ιουλίου 2023

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

Ώρα 10:00
α) Ορκωμοσία αποφοίτων του Π.Μ.Σ.: «Επιστήμες της Αγωγής Δημιουργικά Περιβάλλοντα Μάθησης και Παιχνίδι».

β) 1η Ομάδα προπτυχιακών αποφοίτων του Παιδαγωγικού Τμήματος Προσχολικής Εκπαίδευσης.

Ώρα 11:00 2η Ομάδα προπτυχιακών αποφοίτων του Παιδαγωγικού Τμήματος Προσχολικής Εκπαίδευσης.

Ώρα 12:00 2η Ομάδα προπτυχιακών αποφοίτων του Παιδαγωγικού Τμήματος Προσχολικής Εκπαίδευσης.

Πέμπτη 27 Ιουλίου 2023

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

Ώρα 10:00
α)  Ορκωμοσία αποφοίτων του Π.Μ.Σ.: «Επιστήμες της Αγωγής: Ειδική Αγωγή».

β) Ορκωμοσία αποφοίτων του Π.Μ.Σ.: «Συμβουλευτική Ψυχολογία &  Συμβουλευτική στην Ειδική Αγωγή, την Εκπαίδευση & την Υγεία».

Ώρα 11:00 1η Ομάδα προπτυχιακών αποφοίτων του Παιδαγωγικού Τμήματος Ειδικής Αγωγής.

Ώρα 12:00 2η Ομάδα προπτυχιακών αποφοίτων του Παιδαγωγικού Τμήματος Ειδικής Αγωγής.

ΤΜΗΜΑ ΓΛΩΣΣΙΚΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

Ώρα 13:00 Ορκωμοσία προπτυχιακών αποφοίτων του Τμήματος Γλωσσικών και Διαπολιτισμικών Σπουδών.

Παρασκευή 28 Ιουλίου 2023

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

Ώρα 09:30
α)  Αναγόρευση Διδακτόρων του Παιδαγωγικού Τμήματος Δημοτικής Εκπαίδευσης.

β) Ορκωμοσία αποφοίτων του Π.Μ.Σ: «Σχεδιασμός μαθήματος και Ανάπτυξη Διδακτικού Υλικού σε Σύγχρονα Περιβάλλοντα Μάθησης» του Παιδαγωγικού Τμήματος Δημοτικής Εκπαίδευσης».

γ) Ορκωμοσία αποφοίτων του Π.Μ.Σ : «Οργάνωση και Διοίκηση της Εκπαίδευσης» του Παιδαγωγικού Τμήματος Δημοτικής Εκπαίδευσης».

Ώρα 10:30 1η Ομάδα προπτυχιακών αποφοίτων του Παιδαγωγικού Τμήματος Δημοτικής Εκπαίδευσης.

Ώρα 11:45 2η Ομάδα προπτυχιακών αποφοίτων του Παιδαγωγικού Τμήματος Δημοτικής Εκπαίδευσης.

Ώρα 13:00 3η Ομάδα προπτυχιακών αποφοίτων του Παιδαγωγικού Τμήματος Δημοτικής Εκπαίδευσης.