Ενημερωτική δράση με τίτλο «Πρόσβαση ατόμων με αναπηρία ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες Κατανοώ, προσαρμόζομαι, αλληλεπιδρώ!»

Η ΠΡΟΣΒΑΣΗ διοργανώνει ενημερωτική δράση με τίτλο:

«Πρόσβαση ατόμων με αναπηρία  ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες:

Κατανοώ, προσαρμόζομαι, αλληλεπιδρώ!».

Η  Ενημερωτική δράση απευθύνεται στη φοιτητική, διδακτική & διοικητική κοινότητα του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.
Θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 14 Δεκεμβρίου 2023 ώρα 13:00-14:30.

Στο Ξύλινο Αμφιθέατρο στη Σχολή Γεωπονικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.

Θα δοθεί βεβαίωση συμμετοχής.

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας τηλεφωνικά στο 2410 684395 ή με μήνυμα στην ηλεκτρονική μας διεύθυνση: prosvasi [at] uth.gr (prosvasi[at]uth[dot]gr) ή στο Facebook: Πρόσβαση Πανεπιστημίου Θεσσαλίας και στο Instagram: prosvasi_uth