Ανακοίνωση από το Γραφείο Φυσικής Αγωγής του ΠΘ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

Από το Γραφείο Φυσικής Αγωγής του Πανεπιστημίου ανακοινώνεται ότι ξεκίνησαν οι εγγραφές για τις αθλητικές δραστηριότητες του Ακαδ. έτους 2023-2024 που αφορούν στα τμήματα του Πανεπιστημίου που εδρεύουν στη πόλη του Βόλου.
  Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι φοιτητές, -τριες και προσωπικό είτε να εκδώσουν νέα Κάρτα  Αθλούμενου είτε να ενημερώσουν την ήδη υπάρχουσα προσκομίζοντας για μεν νέα κάρτα Ιατρική Βεβαίωση Καρδιολόγου( εξαμήνου) και μία (1) φωτογραφία τύπου ταυτότητας.

Για ενημέρωση ήδη υπάρχουσας κάρτας  Ιατρική Βεβαίωση Καρδιολόγου (εξαμήνου).

ΠΡΟΣΟΧΗ: Όσοι ενδιαφέρονται για το άθλημα της Κολύμβησης απαιτείται Ιατρική Βεβαίωση και Δερματολόγου.
  Το αναλυτικό πρόγραμμα θα ανακοινωθεί τις επόμενες ημέρες.

Πληροφορίες-Εγγραφές: Καθημερινά 10:00 -13:00 στο Γραφείο Φυσικής Αγωγής,
  Συγκρότημα Παπαστράτου,Κτήριο Δελμούζου 4ος όροφος(άνωθεν αμφιθεάτρου Σαράτση).
  Τηλ.24210-74681,74714 και74848  e-mail: phag [at] uth.gr (phag[at]uth[dot]gr).