ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΓΙΑ ΕΚΔΟΣΗ ΠΤΥΧΙΟΥ ΚΑΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΗΝ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ

Παρακαλούνται οι φοιτητές και οι φοιτήτριες του Προγράμματος Σπουδών Νοσηλευτικής , που επιθυμούν να λάβουν μέρος στη τελετή ορκωμοσίας που θα γίνει την Πέμπτη 28 Ιουλίου  του 2022 να αποστείλουν στη Γραμματεία Αίτηση για Πτυχίο έως την Τετάρτη   6-7-2022 μαζί με τα συνημμένα δικαιολογητικά τα οποία αναφέρονται στην αίτηση και είναι:

1. Φωτοτυπία ταυτότητας

2. Ακαδημαϊκή ταυτότητα-Πάσο

3. Βεβαίωση από την Κεντρική Βιβλιοθήκη (υποβάλλετε ηλεκτρονική αίτηση στη Βιβλιοθήκη του Γαιόπολις )

4. Βεβαίωση από το γραφείο Φοιτητικής Μέριμνας (mail: sitisi-stegasi-lar [at] uth.gr (sitisi-stegasi-lar[at]uth[dot]gr) και τηλ. 2410-684572,431)

Στη συνέχεια όσοι επιθυμούν να συμμετέχουν στη τελετή ορκωμοσίας που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη  28-07-2022 και ώρα 12:00 μ., να στείλουν ηλεκτρονικό μήνυμα με θέμα: "ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΗ ΤΕΛΕΤΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ" στη Γραμματεία του Τμήματος (ps-nurse [at] uth.gr (ps-nurse[at]uth[dot]gr) ) έως την Τετάρτη 6-7-2022 γράφοντας το ονοματεπώνυμό τους με μικρά γράμματα και με τόνο (ΟΧΙ ΚΕΦΑΛΑΙΑ), υποχρεωτικά το ιδρυματικό τους mail (και αν επιθυμούν και δεύτερο mail), το κινητό τους τηλέφωνο καθώς και την επιθυμία τους για θρησκευτικό όρκο ή πολιτική διαβεβαίωση.

*(όσοι έχουν καταθέσει ήδη αίτηση θα δηλώσουν μόνο τη συμμετοχή)

Από τη Γραμματεία