ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ "ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΠΑΙΔΙΟΥ" 5Ο ΕΞΑΜΗΝΟ

Παρακαλούνται οι φοιτητές που θα παρακολουθήσουν το μάθημα της ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΘΕΩΡΙΑ να  εγγραφούν στο e-class του μαθήματος.

ΟΙ Φοιτητές που έχουν ως υποχρέωση και  την κλινική άσκηση να διευκρινίσουν <ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ>.

ΟΙ φοιτητές πρέπει να πληρούν τις προϋποθέσεις που ορίζει ο νόμος για τη συμμετοχή στην κλινική άσκηση του μαθήματος (πλήρως εμβολιασμένοι ή να πρόκειται να εμβολιαστούν έστω με μια δόση μέχρι 30.09.2021 ή πρόσφατη νόσηση), να δηλώσουν το όνομά τους στην εργασία με θέμα "Δήλωση Συμμετοχής στην Κλινική 'Άσκηση της ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΠΑΙΔΙΟΥ" που δημιουργήθηκε στο πεδίο εργασίες στο e-class του μαθήματος.

Για την εύρυθμη οργάνωση  της κλινικής άσκησης παρακαλείστε να έχετε ολοκληρώσει την διαδικασία μέχρι την ΔΕΥΤΕΡΑ 4-10-21.

ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ