ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΠΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΗΝ 29/111/2022

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΓΙΑ ΕΚΔΟΣΗ ΠΤΥΧΙΟΥ

Παρακαλούνται οι φοιτητές και οι φοιτήτριες του Προγράμματος Σπουδών Νοσηλευτικής, που επιθυμούν να λάβουν μέρος στη ορκωμοσία που θα γίνει την Τρίτη 29 Νοεμβρίου του 2022 να αποστείλουν στη Γραμματεία Αίτηση για Πτυχίο έως την δευτέρα 31-10-2022 μαζί με τα συνημμένα δικαιολογητικά τα οποία αναφέρονται στην αίτηση και είναι:

1. Φωτοτυπία ταυτότητας

2. Ακαδημαϊκή ταυτότητα-Πάσο

3. Βεβαίωση από την Κεντρική Βιβλιοθήκη (υποβάλλετε ηλεκτρονική αίτηση στη Βιβλιοθήκη του Γαιόπολις )

4. Βεβαίωση από το γραφείο Φοιτητικής Μέριμνας (mail: sitisi-stegasi-lar [at] uth.gr (sitisi-stegasi-lar[at]uth[dot]gr) και τηλ. 2410-684572,431)

Για να προχωρήσει η γραμματεία στον έλεγχο των προϋποθέσεων για την έκδοση των πτυχίων η κατάθεση των δικαιολογητικών μπορεί να γίνει είτε δια ζώσης ταχυδρομικά στην παρακάτω ταχυδρομική διεύθυνση αποστολής:

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΠΟΥΔΩΝ  ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ

Γραμματεία Νοσηλευτικής (Υπόψη κ. Καραγκόγκου Φώτη -Αίτηση για πτυχίο)

Π. Ο. Λάρισας – Τρικάλων, Γαιόπολις, Τ.Κ. 41500, Λάρισα

Στη συνέχεια θα υπάρξει νεότερη ενημέρωση μέσω  των ανακοινώσεων του Προγράμματος Σπουδών ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ  για τη διαδικασία συμμετοχής στην ορκωμοσία όλων όσων θα έχουν υποβάλει αίτηση για πτυχίο έως τις 31-10-2022 .

Από τη Γραμματεία