ΜΗΝΥΜΑ ΤΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥ κ. ΣΗΦΑΚΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΤΓΔΣ

Αναβάλλονται οι εξετάσεις μέχρι νεωτέρας

Αγαπητές φοιτήτριες και αγαπητοί φοιτητές
Όπως θα έχετε πληροφορηθεί και από την ανάρτηση του πρύτανη στη σελίδα του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας συνεχίζεται η αναστολή λειτουργίας του Πανεπιστημίου μας καθώς οι περισσότερες εγκαταστάσεις του, μεταξύ των οποίων και το κτίριο Παπαστράτου, έχουν υποστεί σοβαρές ζημιές. Για να επαναλειτουργήσει το κτίριο Παπαστράτου θα πρέπει να αποκατασταθούν οι ζημιές και να ελεγχθεί το κτίριο ως προς την ασφάλεια και τις συνθήκες υγιεινής του. Ελπίζουμε αυτό να γίνει το συντομότερο δυνατόν.
Θα αναρτηθεί νεότερη ανακοίνωση στην ιστοσελίδα του Τμήματος με τις νέες ημερομηνίες και τρόπους εξέτασης όλων των μαθημάτων, όταν ολοκληρωθεί ο έλεγχος των αιθουσών στα κτίρια που χρησιμοποιεί το Τμήμα μας και έπειτα από τις αποφάσεις της γενικής συνέλευσης.
Θα σας κρατώ ενήμερους-ες.

Η πρόεδρος

Ειρήνη Σηφάκη