ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ (χειμερινού) και ΕΡΓΑ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΕΩΝ - ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΛΥΜΑΤΩΝ (εαρινού)

Για την εξέταση των μαθημάτων ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ (χειμερινού) και ΕΡΓΑ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΕΩΝ - ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΛΥΜΑΤΩΝ (εαρινού), θα εφαρμοσθεί αποκλειστικά η μέθοδος της απαλλακτικής εργασίας. Τις ημέρες αυτές διαμοιράζω θέματα εργασιών και οδηγίες σε όσους φοιτητές είναι εκπαιδευόμενοι-μέλη της Η-Τάξης (e-class). Όσοι φοιτητές χρωστούν τα μαθήματα και επιθυμούν να αναλάβουν εργασία αλλά δεν παρακολούθησαν μαθήματα ως εκπαιδευόμενοι και δεν είναι μέλη στην Η-Τάξη, θα πρέπει να φροντίσουν να υποβάλλουν αίτημα αποδοχής στην Η-Τάξη μέχρι και τις 2-6-2021. Μετά την ημερομηνία αυτή δεν θα γίνονται δεκτοί.

Η Διδάσκουσα

Δρ Μαρία Παπαδοπούλου