Εξέταση εργαστηρίων

Σύμφωνα με απόφαση του Πρυτανικού Συμβουλίου, όσοι φοιτητές επιθυμούν να εξεταστούν σε εργαστηριακό μάθημα θα πρέπει να συμπληρώνουν τη συνημμένη υπεύθυνη δήλωση και να την καταθέτουν στη Γραμματεία. Προσοχή:

• Η υπεύθυνη δήλωση θα πρέπει να συμπληρώνεται ΠΛΗΡΩΣ και ΣΩΣΤΑ από τον/την ενδιαφερόμενο/η φοιτητή/τρια. Επειδή πρόκειται για υπεύθυνη δήλωση, η Γραμματεία δεν επιτρέπεται να συμπληρώσει/διορθώσει οτιδήποτε πάνω σε αυτή.
  • Το έντυπο αφορά μόνο σε ένα μάθημα. Το έντυπο θα πρέπει να αποστέλλεται ή παραδίδεται υπογεγραμμένο στη Γραμματεία, μέχρι και δυο ημέρες πριν από την εξέταση του μαθήματος, ώστε να γίνουν έγκαιρα οι απαραίτητες διαδικασίες. Το έντυπο μπορεί να αποστέλλεται με email στο ps-engin [at] uth.gr (ps-engin[at]uth[dot]gr) ή, αν οι φοιτητές βρίσκονται στον χώρο του Ιδρύματος, μπορούν να το αφήνουν στο γραμματοκιβώτιο που έχει τοποθετηθεί έξω από τη Γραμματεία. Το έντυπο που θα αποσταλεί με email θα είναι υπογεγραμμένο.
  • Η αποστολή ή παράδοση των εντύπων θα αρχίσει με την ανάρτηση του προγράμματος της εξεταστικής του ΕΕ 2022-2023 στην ιστοσελίδα του Τμήματος, όχι νωρίτερα.

Τονίζεται ότι όλοι φοιτητές που θα συμμετέχουν σε εργαστηριακή εξέταση θα πρέπει να προσκομίσουν τη σχετική υπεύθυνη δήλωση, μία για κάθε εξεταζόμενο εργαστήριο.