Επανάληψη εξετάσεων μαθήματος Εισαγωγή στη Διατροφή του Ανθρώπου

Το παρόν μήνυμα αφορά στους φοιτητές που λόγω τεχνικού προβλήματος το διαγώνισμά τους δεν κατατέθηκε στο e - class (εμφανίζεται βαθμολογία μηδέν στο διαγώνισμα). Λόγω του τεχνικού αυτού προβλήματος, θα επαναληφθεί το διαγώνισμα μόνο για τους φοιτητές που το διαγώνισμά τους δεν εμφανίστηκε στο e-class. Η ημερομηνία διαγωνίσματος θα είναι η 30η Ιουλιου ώρα 11:00. Για να αντιμετωπίσουμε οποιοδήποτε πρόβλημα προκύψει ξανά, είναι απαραίτητο να βρισκεστε στο teams κατά τη διάρκεια του διαγωνίσματος, ενώ για να αποφύγουμε επανάληψη των προβλημάτων, θα είναι απαραίτητο το διαγώνισμά σας να το στέλνετε απαντημένο εντός του χρονικού ορίου που θα δοθεί και στο Mail της διδάσκουσας, πέρα από το ανέβασμα στο e-class.

Η καθηγήτρια

Ευαγγελία Φάππα