ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΓΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ "ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ"

Σας ενημερώνουμε ότι το πρόβλημα που υπήρχε στη δήλωση του συγγράμματος για το μάθημα "Κοινωνιολογία της Εκπαίδευσης" επιλύθηκε από τον ΕΥΔΟΞΟ.

Οι φοιτητές που δεν μπόρεσαν να δηλώσουν το σύγγραμμα, από την Παρασκευή 26 Νοεμβρίου θα συνδεθούν στον ΕΥΔΟΞΟ και θα δηλώσουν το σύγγραμμα για το μάθημα που θα αναγράφεται ως Μάθημα [ΚΝ1102]: Κοινωνιολογία της Εκπαίδευσης χωρίς την ένδειξη ΑΚΥΡΟ στον τίτλο του μαθήματος.

Δηλαδή, το μάθημα Κοινωνιολογία της Εκπαίδευσης θα εμφανίζεται δύο φορές στη λίστα των μαθημάτων στον ΕΥΔΟΞΟ και θα πρέπει να δηλώσετε το σύγγραμμα για αυτό που ΔΕΝ θα έχει στον τίτλο του τη λέξη ΑΚΥΡΟ.

Οι ελάχιστοι φοιτητές που έχουν ήδη δηλώσει σύγγραμμα για το μάθημα αυτό δεν χρειάζεται να προβούν σε καμία ενέργεια.