ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΚΥΡΩΣΗ ΤΩΝ ΤΕΛΕΤΩΝ ΑΠΟΝΟΜΗΣ ΠΤΥΧΙΩΝ

Σε συνέχεια της απόφασης του Πρυτανικού Συμβουλίου του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας στην υπ’ αριθ. 71/03-03-2020 συνεδρίασή του, σύμφωνα με την οποία ακυρώνονται όλες οι τελετές απονομής πτυχίων στους αποφοίτους των προπτυχιακών προγραμμάτων σπουδών,

όσοι φοιτητές επιθυμούν να ορκιστούν σε τελετή απονομής πτυχίων, θα έχουν τη δυνατότητα και εφόσον το επιτρέψουν οι συνθήκες, να ορκιστούν στις τελετές ορκωμοσίας του καλοκαιριού,

όσοι επιθυμούν να παραλάβουν το πτυχίο τους τώρα, οι απόφοιτοι και μόνο εκείνοι θα προσέλθουν στη Γραμματεία του Προγράμματος Σπουδών Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ (Λάρισας) για να ορκιστούν (ενώπιον ευαγγελίου) ή εάν κάποιος επιθυμεί να ορκιστεί με πολιτικό όρκο, την παρακάτω ημερομηνία και ώρα:

Τετάρτη 1 Απριλίου και ώρα 12.00

Παρακαλούμε να ενημερώσετε για την πρόθεσή σας στην κ. Τσιτσιβά Αλεξία, Αν. Προϊσταμένη Γραμματείας, στο τηλέφωνο 2410684473 έως την Παρασκευή 13 Μαρτίου, ώστε η διαδικασία της ορκωμοσίας να γίνει τμηματικά, για να αποφευχθεί η συγκέντρωση μεγάλου αριθμού ατόμων μέσα στην αίθουσα.

Από τη Γραμματεία του ΠΣ Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ (Λάρισας)