ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΗΣ ΤΕΛΕΤΗΣ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ ΣΤΙΣ 25 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022 ΣΕ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ (Ανοίξτε την ανακοίνωση για να δείτε σε ποια ομάδα ανήκετε)

Ενημερώνουμε τους τελειόφοιτους φοιτητές ότι στην τελετή ορκωμοσίας της 25ης Νοεμβρίου 2022 μπορούν να συμμετάσχουν μόνο όσοι έλαβαν αριθμό πρωτοκόλλου στην αίτησή τους για την έκδοση πτυχίου.

Λόγω του μεγάλου αριθμού των τελειόφοιτων η τελετή ορκωμοσίας στις 25/11/2022 θα διεξαχθεί σε δυο ομάδες (11:00-12:00 & 12:00-13:00) για να μπορέσουν να παραστούν στην τελετή  και οι συγγενείς των τελειόφοιτων.

Στις 11:00 θα ξεκινήσει η ορκωμοσία με την πρώτη ομάδα φοιτητών που το επώνυμό τους αρχίζει από Α-M

Στις 12:00 θα ξεκινήσει η ορκωμοσία με τη δεύτερη ομάδα φοιτητών που το επώνυμό τους αρχίζει από N-Ω

Παρακαλούμε να τηρήσετε το ανωτέρω χρονοδιάγραμμα ώστε να εξελιχθεί ομαλά η διαδικασία, καθώς τα πτυχία με τα συνοδευτικά έγγραφα θα ταξινομηθούν με βάση την ομάδα, στην οποία ανήκει ο τελειόφοιτος.

Παρακαλούμε να εκτυπώσετε ή να αποθηκεύσετε τον συνημμένο όρκο τον οποίο θα εκφωνήσετε την ημέρα της ορκωμοσίας.

Αρχεία