ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΝΕΟΕΛΛ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

Καλούνται οι φοιτητές/τριες του 3ου εξαμήνου να εγγραφούν μέσα σε AYTH την εβδομάδα στο υποχρεωτικό μάθημα ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ στο e-class για να ενημερωθούν εγκαίρως για τις προϋποθέσεις και τις απαιτήσεις του μαθήματος από τις ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ.

Επειδή το μάθημα είναι "κλειστό", στείλτε μου ΟΝΟΜΑ, ΕΠΩΝΥΜΟ και username [του Πανεπιστημίου].

Επίσης, όσοι από τους φοιτητές/τριες του 3ου, 5ου και 7ου εξαμήνου επιθυμούν να εγγραφούν στο μάθημα επιλογής ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ καλούνται ομοίως να στείλουν στο e-class ΟΝΟΜΑ, ΕΠΩΝΥΜΟ και username [του Πανεπιστημίου], για να ενημερωθούν εγκαίρως για τις προϋποθέσεις και τις απαιτήσεις του μαθήματος από τις ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ.

Επισημαίνεται ότι η εγγραφή σε αυτό το μάθημα επιλογής για να είναι έγκυρη πρέπει να συνοδευτεί με την εγγραφή στην ηλεκτρονική γραμματεία, όταν αυτή ανοίξει.

Ο διδάσκων

Αντ. Σμυρναίος