Ανάπτυξη και Χρήση Ψηφιακού Εκπαιδευτικού Υλικού: Αντικαταστάσεις απόντων φοιτητών/τριων από τα τμήματα

Παρασκευή 22/10/2021

Οι φοιτητές/τριες που απουσίασαν από το πρώτο εργαστηριακό μάθημα και δεν με ενημέρωσαν προηγουμένως με ταυτόχρονη αποστολή του κατάλληλου δικαιολογητικού, διαγράφονται και αντικαθίστανται από άλλους/ες φοιτητές/τριες που έχουν δηλώσει ενδιαφέρον για συμμετοχή στο μάθημα.

Την Πέμπτη 28/10 καθώς και την Παρασκευή 29/10 δεν θα διεξαχθούν μαθήματα.

Το δεύτερο θεωρητικό μάθημα θα γίνει στην ολομέλεια στο αμφ. Σαράτση, την Τετάρτη 27/10, στις 18.00-21.00.

Καλούνται όλοι/ες οι φοιτητές/τριες που παρακολουθούν το μάθημα να εγγραφούν στο eclass.

Υπενθυμίζεται ότι δεν δικαιολογούνται απουσίες, παρά μόνο για λόγους ανωτέρας βίας με προσκόμιση -όπου απαιτείται- κατάλληλων δικαιολογητικών του δημόσιου, και μόνο, τομέα. Στην περίπτωση αδικαιολόγητης απουσίας ο/η φοιτητής/τρια διαγράφεται από την συνέχεια του μαθήματος. Αντικαταστάσεις διαγραφέντων φοιτητών/τριών θα γίνονται μέχρι και το δεύτερο θεωρητικό μάθημα της Τετάρτης 27/10. Στη συνέχεια, τυχόν αδικαιολόγητες απουσίες θα συνεπάγονται μόνο τον αποκλεισμό του/της φοιτητή/τριας χωρίς αντικατάστασή του/της.

Τα τμήματα, μέχρι σήμερα, διαμορφώνονται ως εξής: