"ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ για τις εργαστηριακές ομάδες «ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟ ΣΙΤΗΡΩΝ ΚΑΙ ΑΡΤΟΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ» ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2020-2021 6ο εξάμηνο ΠΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ

Η δήλωση και η διδασκαλία των εργαστηριακών ομάδων Ε1, Ε2, Ε3, του μαθήματος« ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟ ΣΙΤΗΡΩΝ ΚΑΙ ΑΡΤΟΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ»

για την εργαστηριακή ομάδα Ε1, ΤΡΙΤΗ, 12-15, (ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ)
    για την εργαστηριακή ομάδα Ε2, ΤΕΤΑΡΤΗ, 12-15, (ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ),
    για την εργαστηριακή ομάδα E3, ΠΕΜΠΤΗ, 12-15 (ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ),

θα γίνει μόνο εξ αποστάσεως με e-mail, από κάθε φοιτητή με απόλυτη σειρά προτεραιότητας, αναφέροντας τα εξής:
 Όνομα φοιτητή, αριθμός μητρώου εξάμηνο, δήλωση εργαστηριακής ομάδας π.χ. Ε1, ημέρα π.χ. Τρίτη, διδάσκων π.χ. κ Γεωργόπουλος.
Οι εργαστηριακές ομάδες θα έχουν 25-30 μέγιστο αριθμό φοιτητών.
Δεν θα γίνονται δεκτά e-mail με ομαδικές δηλώσεις φοιτητών.
Επιπλέον η εγγραφή στο eclass, θα πρεπει να γινει στο
https://eclass.uth.gr/modules/document/?course=SE_TR_U128, και επιλογη του μαθηματος με τιτλο
"ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ΣΙΤΗΡΩΝ ΚΑΙ ΑΡΤΟΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ" και όχι επιλογή άλλου τιτλου μαθηματος.
Η ΔΗΛΩΣΗ ΤΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΜΕ αποστολή με  και στα 4 (τεσσερα) email ανεξάρτητα ποια εργαστηριακή ομάδα επιλεγεί: f.georgopoulos [at] uth.gr (f[dot]georgopoulos[at]uth[dot]gr), f.georgopoulos [at] teilar.gr (f[dot]georgopoulos[at]teilar[dot]gr), athankarath [at] yahoo.gr (athankarath[at]yahoo[dot]gr), athankarath [at] uth.gr (athankarath[at]uth[dot]gr)
Η έναρξη των εργαστηρίων θα γίνει στις 2/3/2021"

ΟΙ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΕΣ
ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ, AΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ"