"ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ για την εγγραφή σε εργαστηριακες ομαδες «ΕΡΕΥΝΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΝΕΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ» ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2021-2022, 7ο εξαμηνο ΠΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ

Λογω των έκτακτων συνθηκών (covid-19) η δήλωση των εργαστηριακών ομάδων Ε1, Ε2, Ε3, Ε4 «ΕΡΕΥΝΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΝΕΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ»
ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ θα γίνει μόνο εξ αποστάσεως με e-mail, (ΟΧΙ ΜΕΣΩ ECLASS) από κάθε φοιτητή με απόλυτη σειρά προτεραιότητας, αναφέροντας τα εξής:
• Όνομα φοιτητή, αριθμός μητρώου εξάμηνο, δήλωση εργαστηριακής ομάδας π.χ. Ε1, ημέρα ΩΡΑ KAI π.χ. Δευτέρα, διδάσκων π.χ. κα Αλημπαντε
.Οι εργαστηριακές ομάδες θα έχουν 25-30 μέγιστο αριθμό φοιτητών.
Δεν θα γίνονται δεκτά e-mail με ομαδικές δηλώσεις φοιτητών.
Η ΔΗΛΩΣΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΜΕ αποστολή με το ίδιο email στα:
f.georgopoulos [at] uth.gr (f[dot]georgopoulos[at]uth[dot]gr) και στο a.alibade1 [at] gmail.com (a[dot]alibade1[at]gmail[dot]com) ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ.

ΟΙ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΕΣ
ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΛΗΜΠΑΝΤΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ