ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ - Δηλώσεις Μαθημάτων Χειμερινού Εξαμήνου 2023-2024

Οι δηλώσεις των μαθημάτων του Χειμερινού Εξαμήνου 2023-2024 αρχίζουν την Παρασκευή 10-11-2023 και λήγουν την Δευτέρα 11-12-2023. Οι φοιτητές μπορούν να προχωρήσουν στη δήλωση μαθημάτων μέσα από την ηλεκτρονική Γραμματεία με τη χρήση των προσωπικών τους κωδικών, στο https://sis-web.uth.gr/

Οι φοιτητές υποβάλλουν μία κύρια δήλωση (2023-2024 ΧΕΙΜ.) για τα μαθήματα Χειμερινών Εξαμήνων και μία εμβόλιμη δήλωση 2023-2024 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ (ΕΜΒΟΛΙΜΗ), για τα μαθήματα  Εαρινών Εξαμήνων.

ΠΡΟΣΟΧΗ !!!

μην ξεχνάτε μετά τη συμπλήρωση της δήλωσης να πατάτε αποστολή και οριστικοποίηση.

να επιβεβαιώνετε ότι η δήλωση έχει υποβληθεί στο σύστημα. Για τη διασφάλισή σας παρακαλούμε να κρατήσετε αντίγραφο της δήλωσής σας.

φοιτητής/φοιτήτρια που δεν έκανε δήλωση μαθήματων για τα μαθήματα του τρέχοντος εξαμήνου, δεν θα εμφανίζεται στις λίστες με τις δηλώσεις μαθημάτων, δεν θα     μπορεί να συμμετέχει στις εξετάσεις και δεν θα μπορεί να κατοχυρώσει βαθμό.