ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΡΔΕΥΣΗ ΚΑΛΛΩΠΙΣΜΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΧΩΡΟΥ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΕ ΒΟΛΟ ΛΑΡΙΣΑ ΛΑΜΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΚΑΙ ΤΡΙΚΑΛΑ

Ηλεκτρονικού διαγωνισμού κάτω τα ων ορίων, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή) με αντικείμενο την «συντήρηση, άρδευση, καλλωπισμό του περιβάλλοντος χώρου του Τμημάτων του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας στις πόλεις Βόλο, Λάρισα, Λαμία, Καρδίτσα και Τρίκαλα» για ένα (1) έτος από την ανάρτηση στο ΚΗΜΔΗΣ και την υπογραφή της σύμβασης.
Προϋπολογισμός χωρίς ΦΠΑ: 75.519,23 €
Προϋπολογισμός με ΦΠΑ: 93.643,85 €
η δαπάνη θα βαρύνει τον ΚΑΕ 0419α του τακτικού προϋπολογισμού για τα οικονομικά έτη 2023 και 2024 του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας

Η καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των προσφορών είναι η 09/06/2023 ημέρα Παρασκευή και ώρα 17:00.