ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ "ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΥ ΤΩΝ ΥΠΟΣΤΑΘΜΩΝ ΜΕΣΗΣ ΤΑΣΗΣ (Μ.Τ.) ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΠΑΡΑΓΩΓΩΝ ΖΕΥΓΩΝ (Η/Ζ) ΣΤΑ ΚΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΒΟΛΟ, ΛΑΡΙΣΑ, ΤΡΙΚΑΛΑ, ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΚΑΙ ΛΑΜΙΑ"

Το Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας διενεργεί ανοικτό, ηλεκτρονικό διαγωνισμό κάτω των ορίων, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή) με αντικείμενο την «εργασία συντήρησης και ελέγχου των υποσταθμών μέσης τάσης (Μ.Τ) και ηλεκτροπαραγωγών ζευγών (Η/Ζ) στα κτήρια του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας στις πόλεις Βόλο, Λάρισα, Τρίκαλα, Καρδίτσα και Λαμία»  για το χρονικό διάστημα δεκαοκτώ (18) μηνών από την υπογραφή και ανάρτηση της σύμβασης στο ΚΗΜΔΗΣ ποσού τριάντα οκτώ χιλιάδων ευρώ (38.000,00 €) χωρίς το ΦΠΑ και σαράντα επτά χιλιάδων εκατόν είκοσι ευρώ (47.120,00 €) με ΦΠΑ 24%.

Η καταληκτική ημερομηνία κατάθεσης των προσφορών είναι η 25/07/2023 ημέρα Τρίτη και ώρα 17:00:00 μ.μ.

Συστημικός αριθμός ΕΣΗΔΗΣ 196525,1