Τα αναγκαία εργαλεία για την επίτευξη του στόχου

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΔΙΑΤΜΗΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
«Επιχειρηματικότητα»

Την Παρασκευή 11 Μαρτίου 2022 θα πραγματοποιηθεί ομιλία στο πλαίσιο του κύκλου ομιλιών του διατμηματικού μεταπτυχιακού προγράμματος σπουδών «Επιχειρηματικότητα».

Ομιλήτρια θα είναι η κυρία Παπαδοπούλου Χρυσάνθη, Φαρμακοποιός, Διπλ. Βελονίστρια Παραδοσιακής Κινέζικης Ιατρικής, και ο τίτλος της ομιλίας της είναι "Τα αναγκαία εργαλεία για την επίτευξη του στόχου".

Η ομιλία θα πραγματοποιηθεί στην Αίθουσα 2 (1ος όροφος), στο πρώην κτίριο Διοίκησης και Διαχείρισης Έργων (Γαιόπολις, Περιφερειακή Οδός Λάρισας-Τρικάλων, 41110, Λάρισα), ώρα 20:00 ακριβώς και είναι ανοικτή στο κοινό.

Η χρήση μάσκας είναι υποχρεωτική.

Το πρόγραμμα των σεμιναρίων διοργανώνεται από τα Τμήματα Οικονομικών Επιστημών και Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.