Στρατηγική της Περιφέρειας Κρήτης, για τους Ψηφιακούς Νομάδες

Την Παρασκευή 26 Μαρτίου 2021 και ώρα 17:00 θα πραγματοποιηθεί διαδικτυακή ομιλία με θέμα «Στρατηγική της Περιφέρειας Κρήτης, για τους Ψηφιακούς Νομάδες» στο πλαίσιο του κύκλου των προγραμματισμένων ομιλιών του Διατμηματικού Μεταπτυχιακού Προγράμματος Σπουδών «Επιχειρηματικότητα».

Ομιλητής θα είναι ο Εντεταλμένος Σύμβουλος Τουρισμού & Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης e-Gov, κύριος Κυριάκος Κώτσογλου.

Το webinar θα πραγματοποιηθεί μέσω ΤEAMS.

Για να παρακολουθήσετε την ομιλία θα πρέπει απλά να επιλέξετε τον σύνδεσμο εδώ και να συνδεθείτε 5 λεπτά νωρίτερα.

Περισσότερες πληροφορίες και δράσεις για την πρωτοβουλία αναφορικά με τους ψηφιακούς νομάδες για την Περιφέρεια της Κρήτης θα βρείτε στην ιστοσελίδα https://www.workfromcrete.gr/

Το πρόγραμμα των ομιλιών διοργανώνεται από το ΔΠΜΣ «Επιχειρηματικότητα» των Τμημάτων Οικονομικών Επιστημών και Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας καθώς και την Μονάδα Καινοτομίας και Επιχειρηματικότητας (ΜΟΚΕ) του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση, παρακαλούμε επικοινωνήστε στο email της γραμματείας του ΔΠΜΣ «Επιχειρηματικότητα», msc-entrepreneurship [at] uth.gr (msc-entrepreneurship[at]uth[dot]gr).