Προδημοσίευση Προκήρυξης 2 ΠΜΣ στο Τμήμα Ψηφιακών Συστημάτων

Το Τμήμα Ψηφιακών Συστημάτων της Σχολής Τεχνολογίας του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας με έδρα τη Λάρισα, ανακοινώνει ότι αναμένει τη έγκριση των ακόλουθων δύο νέων Προγραμμάτων Μεταπτυχιακών Σπουδών (Π.Μ.Σ.) για το ακαδημαϊκό έτος 2021-2022:

Περισσότερες πληροφορίες στα συννημένα αρχεία στους παραπάνω συνδέσμους και σύντομα στους ιστοτόπους των ΠΜΣ.

Οι υποψήφιοι μπορούν με e-mail στο secrypms [at] uth.gr (secrypms[at]uth[dot]gr) να ενημερώσουν για το αρχικό τους ενδιαφέρον να εγγραφούν ως μεταπτυχιακοί φοιτητές στο ΠΜΣ που επιθυμούν, αποστέλλοντας επίσης το βιογραφικό τους σημείωμα. Με τη δημοσίευση των Φ.Ε.Κ. ίδρυσης των ΠΜΣ που αναμένεται σύντομα, θα ενημερωθούν ώστε αν επιθυμούν να υποβάλουν τις πλήρεις αιτήσεις τους.

Για περισσότερες πληροφορίες: