Θα θεωρήσουμε ιδιαίτερη τιμή να παρευρεθείτε στην Ημερίδα που διοργανώνεται στο πλαίσιο διάχυσης των αποτελεσμάτων του ερευνητικού έργου:
«Μοριακή ταυτοποίηση και αξιοποίηση αυτόχθονων ποικιλιών λυκίσκου για την παραγωγή υψηλής ποιότητας ζύθων με ονομασία προέλευσης»
που χρηματοδοτήθηκε από το Επιχειρησιακό Πρόγραμμα «ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ» 2014 – 2020, ΕΥΔ ΕΠ Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδος στο πλαίσιο της δράσης: «Χρηματοδοτική Ενίσχυση Σχεδίων Έρευνας, Τεχνολογικής Ανάπτυξης και Καινοτομίας στους τομείς της RIS3» (Κωδικός πράξης: ΣΤΕΡ1-0026139).
και θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 6 Σεπτεμβρίου 2023 στις 18.30, στο Αμφιθέατρο του Τμήματος Πληροφορικής με Εφαρμογές στη Βιοϊατρική του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, Παπασιοπούλου  2-4, Λαμία.

Θα ακολουθήσει γευστική δοκιμή της μπύρας του έργου.

Link ημερίδας

Συμμετέχοντες φορείς: