Την Παρασκευή 26 Φεβρουαρίου 2021 και ώρα 20:00 θα πραγματοποιηθεί διαδικτυακή ομιλία στο πλαίσιο του κύκλου των προγραμματισμένων ομιλιών του Διατμηματικού Μεταπτυχιακού Προγράμματος Σπουδών «Επιχειρηματικότητα».

Ομιλητής θα είναι ο κύριος Κούτσικας Χρήστος, Υπεύθυνος Ανάπτυξης & Υποστήριξης Προϊόντων λογισμικού στην SoftOne με τίτλο ομιλίας «H ανάπτυξη προϊόντων πληροφορικής και η παροχή υπηρεσιών υποστήριξης σε μια ελληνική επιχείρηση πληροφορικής».

Το webinar θα πραγματοποιηθεί μέσω ΤEAMS.

Για να παρακολουθήσετε την ομιλία θα πρέπει απλά να επιλέξετε τον σύνδεσμο εδώ και να συνδεθείτε 5 λεπτά νωρίτερα.

Το πρόγραμμα των ομιλιών διοργανώνεται από το ΔΠΜΣ «Επιχειρηματικότητα» των Τμημάτων Οικονομικών Επιστημών και Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση, παρακαλούμε επικοινωνήστε στο email της γραμματείας του ΔΠΜΣ «Επιχειρηματικότητα», msc-entrepreneurship [at] uth.gr (msc-entrepreneurship[at]uth[dot]gr).

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΔΙΑΤΜΗΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

«ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ»

=====================================================