Ενδιαφερόμενοι φοιτητές και ενδιαφερόμενες φοιτήτριες με αναπηρίες ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες για εγγραφή στην ΠΡΟΣΒΑΣΗ

Οι εγγραφές στην ΠΡΟΣΒΑΣΗ για το εαρινό εξάμηνο 2021-22 ξεκινούν τη Τρίτη 15 Φεβρουαρίου 2022 και θα ολοκληρωθούν την Παρασκευή 1 Απριλίου 2022.
Για να ολοκληρωθεί η εγγραφή σου θα πρέπει να επικοινωνήσεις μαζί μας για επιβεβαίωση ότι το αίτημα σου έχει παραληφθεί και να ορίσουμε προσωπικό ραντεβού δια ζώσης ή εξ αποστάσεως. Για περισσότερες πληροφορίες μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.