Δημιουργική Σκέψη

Η Μονάδα Καινοτομίας και Επιχειρηματικότητας (ΜΟΚΕ) του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας σας προσκαλεί στο εξειδικευμένο ενημερωτικό σεμινάριο με θέμα “Δημιουργική Σκέψη” που θα πραγματοποιηθεί δια ζώσης την Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου στις 6 μ.μ. στη ΜΟΚΕ στο Βόλο (πρώην Γαλλικό Ινστιτούτο, Γ. Καρτάλη με Ροζού, α΄ όροφος) με ομιλήτρια την κ. Χριστίνα Ρούση, Επικ. Καθ. του Παιδαγωγικού Τμήματος Ειδικής Αγωγής.
Το παραπάνω σεμινάριο πραγματοποιείται στο πλαίσιο του έργου «Υποστήριξη Δράσεων Στήριξης της Επιχειρηματικότητας, Καινοτομίας και Ωρίμανσης για την Αξιοποίηση της Ερευνητικής Δραστηριότητας και των Νέων Προϊόντων και Υπηρεσιών που αναπτύσσονται στο Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας», το οποίο συγχρηματοδοτείται από την Ελλάδα και την Ευρωπαϊκή Ένωση (Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο) μέσω του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού, Εκπαίδευση και Διά Βίου Μάθηση».