«Διαδικτυακή συνάντηση για διδάσκουσες και διδάσκοντες του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας με τίτλο: «Φοιτητές και Φοιτήτριες με αναπηρία ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες. Εξεταστική περίοδος εαρινού εξαμήνου ακ. έτους 2022-2023: προβληματισμοί και προτάσεις»

«Φοιτητές και Φοιτήτριες με αναπηρία ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες. Εξεταστική περίοδος εαρινού εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2022-2023: προβληματισμοί και προτάσεις»

Εν όψει της εξεταστικής περιόδου του εαρινού ακαδημαϊκού εξαμήνου 2022-2023, σας προσκαλούμε σε διαδικτυακή συνάντηση με στόχο να συζητηθούν προβληματισμοί  σχετικά  με  την  αξιολόγηση  των  φοιτητών  και  φοιτητριών  με  αναπηρίες  ή/και  ειδικές  εκπαιδευτικές ανάγκες.
Προκειμένου να διασφαλίσουμε τη δυνατότητα συμμετοχής όσο το δυνατόν περισσότερων από εσάς η συνάντηση θα γίνει δύο φορές. Πιο συγκεκριμένα:

•    Τρίτη 6 Ιουνίου 2023 και ώρα 11:00-12:00
•    Τετάρτη 7 Ιουνίου 2023 και ώρα 11:00-12:00

Μπορείτε να παρευρεθείτε στη συνάντηση σε όποια από τις δύο ημερομηνίες σάς εξυπηρετεί καλύτερα.
Για περισσότερες πληροφορίες, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας