ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΛΟΓΩΝ για την ανάδειξη του εκπροσώπου των μελών του Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (Ε.ΔΙ.Π.), με τον αναπληρωτή του, στη Συνέλευση του Τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών της Πολυτεχνικής Σχολής του ΠΘ

εκλογές για την ανάδειξη εκπροσώπου των μελών Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (Ε.ΔΙ.Π.), στη Συνέλευση του Τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών της Πολυτεχνικής Σχολής του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, με ετήσια θητεία, από 01.09.2023 έως 31.08.2024.
Η/Ο παραπάνω εκπρόσωπος εκλέγεται μαζί με την/τον αναπληρώτρια/ρωτή της/του με άμεση μυστική και καθολική ηλεκτρονική ψηφοφορία των μελών της οικείας κατηγορίας προσωπικού του Τμήματος, από ενιαίο ψηφοδέλτιο με ετήσια θητεία, από την 1η Σεπτεμβρίου 2023 έως και την 31η Αυγούστου 2024.
Οι εκλογές θα διεξαχθούν ηλεκτρονικά, με τη χρήση του ειδικού πληροφοριακού συστήματος με την ονομασία «Ψηφιακή Κάλπη ΖΕΥΣ» την Τετάρτη 21 Ιουνίου 2023, από τις 10.00 μέχρι τις 13.00.