Προκηρύξεις ανάδειξης εκπροσώπου μελών ETEΠ και ΕΔΙΠ στην Κοσμητεία της Σχολής Γεωπονικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΛΟΓΩΝ

Α. για την ανάδειξη εκπροσώπου των μελών Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (Ε.ΔΙ.Π.) με τον αναπληρωτή του στην Κοσμητεία της Σχολής Γεωπονικών Επιστημών. Ως ημερομηνία διεξαγωγής της εκλογικής διαδικασίας ορίζεται η 26η/03/2024, ημέρα Τρίτη. Η ψηφοφορία θα διαρκέσει από τις 9:00 έως τις 14:00.Εάν για οποιονδήποτε λόγο η εκλογική διαδικασία αποβεί άγονη κατά την ως άνω οριζόμενη ημερομηνία, η διαδικασία θα επαναληφθεί 27/03/2024 ημέρα Τετάρτη τις ίδιες ώρες. Οι υποψηφιότητες υποβάλλονται από τους ενδιαφερόμενους μέχρι τη Δευτέρα 4 Μαρτίου  2024 και ώρα λήξης την 14:30 μ.μ στη Γραμματεία της Κοσμητείας της Σχολής Γεωπονικών Επιστημών.

Β. για την ανάδειξη εκπροσώπου των μελών Ειδικού Τεχνικού Εργαστηριακού Προσωπικού (Ε.Τ.Ε.Π.)  με τον αναπληρωτή του στην Κοσμητεία της Σχολής Γεωπονικών Επιστημών. Ως ημερομηνία διεξαγωγής της εκλογικής διαδικασίας ορίζεται η 26η/03/2024, ημέρα Τρίτη. Η ψηφοφορία θα διαρκέσει από τις 9:00 έως τις 14:00.Εάν για οποιονδήποτε λόγο η εκλογική διαδικασία αποβεί άγονη κατά την ως άνω οριζόμενη ημερομηνία, η διαδικασία θα επαναληφθεί 27/03/2024 ημέρα Τετάρτη τις ίδιες ώρες. Οι υποψηφιότητες υποβάλλονται από τους ενδιαφερόμενους μέχρι τη Δευτέρα 4 Μαρτίου  2024 και ώρα λήξης την 14:30 μ.μ στη Γραμματεία της Κοσμητείας της Σχολής Γεωπονικών Επιστημών.