Παρουσίαση Πτυχιακών -Ορκωμοσία

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας γνωρίζουμε ότι στις  27-11-2020 ημέρα Παρασκευή   θα πραγματοποιηθεί η ορκωμοσία των φοιτητών του Προγράμματος σπουδών ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ που θα έχουν περατώσει τις υποχρεώσεις τους (μαθήματα, πρακτική και πτυχιακή άσκηση) μέχρι  16-11-2020.

Οι φοιτητές του Προγράμματος Σπουδών Δασοπονίας και Διαχείρισης Φυσικού Περιβάλλοντος που επιθυμούν την εξέταση της πτυχιακής τους εργασίας στο Χειμερινό εξάμηνο του Ακαδημαϊκού έτους 2020-2021  για να ορκισθούν στην παραπάνω  ημερομηνία  πρέπει να καταθέσουν στην Γραμματεία μέχρι 30-10-2020 τα κατωτέρω:
1.         Αίτηση εξέτασης
2.         Εισηγητική έκθεση ολοκλήρωσης της πτυχιακής εργασίας   υπογεγραμμένη από τον  επιβλέποντα καθηγητή.

•    ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΠΤΥΧΙΑΚΩΝ-ΤΡΙΜΕΛΕΙΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ

Η παρουσίαση των πτυχιακών εργασιών θα πραγματοποιηθεί από 2/11/2020 έως και 16/11/2020.
 Το σχετικό πρόγραμμα παρουσιάσεων θα ανακοινωθεί στον πίνακα ανακοινώσεων του προγράμματος σπουδών.
Οι παρουσιάσεις των φοιτητών θα πραγματοποιούνται μόνο μέσω πλατφόρμας  MS TEAMS λόγω των έκτακτων περιστάσεων  COVID-19.

Από τη Γραμματεία