ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΔΟΜΩΝ & ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΠΕΡΙΦ.ΕΝΟΤ.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ)

Το Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας διενεργεί ανοιχτό ηλεκτρονικό διαγωνισμό κάτω των ορίων για την προμήθεια υγρών καυσίμων (πετρελαίου θέρμανσης, πετρελαίου κίνησης, αμόλυβδης βενζίνης και υδατικού διαλύματος AdBlue) για τις ανάγκες των δομών και οχημάτων του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας στο Τμήμα/Περιφερειακή Ενότητα Μαγνησίας & Βορείων Σποράδων συνολικού προϋπολογισμού εξήντα επτά χιλιάδων οχτακοσίων είκοσι ευρώ και σαράντα λεπτών (67.820,40€) χωρίς Φ.Π.Α. και ογδόντα τεσσάρων χιλιάδων ενενήντα επτά ευρώ και τριάντα λεπτών (84.097,30€) συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α. 24% για τα έτη 2023 & 2024, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής (χαμηλότερη)