Εισαγωγή στο Health & Wellness Coaching

Το Εργαστήριο Διαταραχών Αναπνευστικού Συστήματος του Τμήματος Νοσηλευτικής του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, έχει την Τιμή να σας προσκαλέσει στην Ημερίδα, με τίτλο:

«Εισαγωγή στο Health & Wellness Coaching»

που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 12  Απριλίου 2024, ώρα 18:00 – 21:00, στο Μεγάλο Αμφιθέατρο του Τμήματος Νοσηλευτικής με προσκεκλημένους ομιλητές, τον Δρ. Λαμπρόπουλο Χ. Γιάννη (Διαπιστευμένος από τον EMCC, σε επίπεδο Senior Practitioner) και τον Παπαποστόλου Ηλία ιδρυτή του Fudoshin Coaching.

Στο Β' μέρος της εκδήλωσης θα πραγματοποιηθεί απονομή αριστείων προόδου στους φοιτητές που αρίστευσαν στο Μάθημα Φροντίδα Καρδιοαναπνευστικού Ασθενή.

Το πρόγραμμα της εκδήλωσης βρίσκεται στον ακόλουθο σύνδεσμο:

Φωτεινή Μάλλη
Πνευμονολόγος
Καθηγήτρια ΠΘ
Επιστ. Υπεύθυνη Ιατρείου Πνευμονικής Εμβολής ΠΓΝΛ
Διευθύντρια Εργαστηρίου Διαταραχών Αναπνευστικού Συστήματος, Τμ. Νοσηλευτικής ΠΘ
Τηλ.: 2410684612
email: mallifoteini [at] yahoo.gr (mallifoteini[at]yahoo[dot]gr), fmalli [at] uth.gr (fmalli[at]uth[dot]gr)