ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2021-2022 ΤΠΔΜΒ

Αναμένεται νέα ανακοίνωση για την έναρξη των μαθημάτων της Αγγλικής Γλώσσας  (ΑΓΓΛΙΚΑ Ι και ΑΓΓΛΙΚΑ ΙΙΙ)

Για τους πρωτοετείς φοιτητές:

Ήδη έχετε παραλάβει με SMS στο κινητό που έχετε ταυτοποιήσει κατά τη εγγραφή σας, τα στοιχεία του ιδρυματικού λογαριασμού σας που αποτελείται από το Όνομα Χρήστη (username) και τον μυστικό Κωδικό(password).

Με αυτά τα στοιχεία μπορείτε να συνδέεστε στις ηλεκτρονικές υπηρεσίες του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.

-Ένας σύντομος οδηγός για τις υπηρεσίες και για το πώς θα τις ενεργοποιήσετε (Ακαδημαϊκή ταυτότητα, e-mail του Πανεπιστημίου, Ηλεκτρονική Γραμματεία, e-class):  https://www.uth.gr/spoydes/praktikes-plerophories/faqs

-Οι Ακαδημαϊκές Ταυτότητες (Πάσο), θα εγκριθούν από τη Γραμματεία μετά την παραλαβή και το έλεγχο των δικαιολογητικών της ταυτοποίησης.

-Οι βεβαιώσεις σπουδών εκδίδονται μέσω της ηλεκτρονικής γραμματείας.

-Παρακαλούμε να επισκέπτεσθε τακτικά την ιστοσελίδα του Τμήματος καθώς και το ιδρυματικό σας email: username [at] uth.gr (username[at]uth[dot]gr) και να παρακολουθείτε τις ανακοινώσεις