ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΕΞΟΜΟΙΩΣΗΣ

Παρακαλούμε τους φοιτητές και τις φοιτήτριες του Προγράμματος Εξομοίωσης που επιθυμούν να συμμετέχουν στη διαδικτυακή τελετή ορκωμοσίας που θα πραγματοποιηθεί περίπου στα μέσα Νοέμβρη, να στείλουν ηλεκτρονικό μήνυμα με θέμα: "ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ" στη Γραμματεία του Τμήματος (g-nurs [at] uth.gr (g-nurs[at]uth[dot]gr)) έως την Παρασκευή 23-10-2020 γράφοντας το ονοματεπώνυμό τους με μικρά γράμματα και με τόνο (ΟΧΙ ΚΕΦΑΛΑΙΑ), το ιδρυματικό τους mail (και αν επιθυμούν και δεύτερο mail), το κινητό τους τηλέφωνο καθώς και την επιθυμία τους για θρησκευτικό όρκο ή πολιτική διαβεβαίωση. Η πρόσκληση και η σύνδεση με την ηλεκτρονική αίθουσα ορκωμοσίας θα γίνει με το mail το οποίο θα δηλώσετε.

Ενημερώνουμε επίσης ότι επειδή δεν έχει γίνει ακόμα η ενοποίηση των ηλεκτρονικών γραμματειών των πρώην ΤΕΙ και του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας μετά την ορκωμοσία θα σας αποσταλεί  μόνο αντίγραφο πτυχίου και όταν γίνει η ενοποίηση και ετοιμαστεί θα σας στείλουμε το Παράρτημα Διπλώματος.

Οι ακριβής ημερομηνία ορκωμοσίας καθώς και το πρόγραμμα της τελετής θα κοινοποιηθεί όταν οριστικοποιηθεί από τη Σχολή Επιστημών Υγείας του Π.Θ. και θα αναρτηθεί στις ανακοινώσεις του Τμήματος. Ανακοινώσεις θα ακολουθήσουν και για ότι άλλο χρειαστεί να σας ενημερώσουμε.

Από τη Γραμματεία.