Nurses Job Vacancy Announcement

Επικοινωνώ μαζί σας για να σας αναφέρουμε το ενδιαφέρον μας να προσλάβουμε στο Νοσοκομείο μας τελειόφοιτους Νοσηλευτές/τριες.

Το Ιατρικό Κέντρο Πλάτωνα (PMC) είναι ένα μοντέρνο, σύγχρονο Ιατρικό Κέντρο στην καρδιά της Λευκωσίας. Το Ιατρικό Κέντρο Πλάτωνας είναι το μοναδικό Ιατρικό Κέντρο που συνδυάζει Υπηρεσίες Υγείας/Νοσοκομείου και Αποκατάστασης στον ίδιο χώρο.

To κέντρο μας διατηρεί στενές σχέσεις συνεργασίας με το Sheba Medical Centre, το μεγαλύτερο ιατρικό κέντρο στη Μέση Ανατολή και ένα από τα 10 καλύτερα ιατρικά κέντρα στον κόσμο.

Παρακαλώ όπως βρείτε πιο κάτω την αγγελία για εργοδότηση:

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Πανεπιστημίου στη Νοσηλευτική Επιστήμη
  • Εγγραφή στο μητρώο Νοσηλευτών Κύπρου
  • Άδεια εξασκήσεως Επαγγέλματος
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Προηγούμενη εμπειρία
  • Ευχάριστη προσωπικότητα

Νοσηλευτικά καθήκοντα:

  • Αξιολόγηση Ασθενών
  • Φροντίδα Τραυμάτων
  • Χορήγηση Φαρμάκων

Επικοινωνία:

Αποστολή βιογραφικών στο s.gavriel [at] pmc.cy

Το Πλάτωνας Ιατρικό Κέντρο προσφέρει ένα μοντέρνο περιβάλλον εργασίας, ανταγωνιστικό μισθό (αναλόγως προσόντων), πρόσθετη εκπαίδευση, χώρο διαμονής και άλλα ωφελήματα.

Στην διάθεση σας για περαιτέρω πληροφορίες.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Kindest Regards,

Stella Gavriel

Marketing & Customer Service Supervisor
13-15 Chytron Str,1075 Nicosia
Tel: +357 22 396 000

Direct: +357 22 396 211

Fax: +357 22 396 025
Email: s.gavriel [at] pmc.cy

Website:www.pmc.cy