ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ

Παρακαλούμε τους φοιτητές και τις φοιτήτριες του Προγράμματος Εξομοίωσης που επιθυμούν να συμμετέχουν στη διαδικτυακή τελετή ορκωμοσίας που ενδέχεται να πραγματοποιηθεί την πρώτη εβδομάδα του Απριλίου 2021, να στείλουν ηλεκτρονικό μήνυμα με θέμα: "ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ" στη Γραμματεία του Τμήματος (g-nurs [at] uth.gr (g-nurs[at]uth[dot]gr)) έως τη Δευτέρα 29-03-2021 12:00 μ.μ. γράφοντας το ονοματεπώνυμό τους με μικρά γράμματα και με τόνο (ΟΧΙ ΚΕΦΑΛΑΙΑ), το ιδρυματικό τους mail (και αν επιθυμούν και δεύτερο mail), το κινητό τους τηλέφωνο καθώς και την επιθυμία τους για θρησκευτικό όρκο ή πολιτική διαβεβαίωση. Η πρόσκληση και η σύνδεση με την ηλεκτρονική αίθουσα ορκωμοσίας θα γίνει με το ιδρυματικό mail το οποίο θα δηλώσουν.

Η ακριβής ημερομηνία ορκωμοσίας καθώς και το πρόγραμμα της τελετής θα κοινοποιηθεί όταν οριστικοποιηθεί από τη Σχολή Επιστημών Υγείας του Π.Θ. και θα αναρτηθεί στις ανακοινώσεις του Τμήματος.

Από τη Γραμματεία.